Grupa 1

MY JESTEŚMY KRASNOLUDKI

"My jesteśmy krasnoludki hop, sa, sa, hop, sa, sa. Pod grzybkami nasze budki hopsa, sa, hopsa, sa...". Od słów tej piosenki najmłodsze przedszkolaki rozpoczęły swoje grupowe świętowanie. Specjalnie na tę okazję maluszki przygotowały inscenizację znanej i lubianej przez wszystkie dzieci bajki pt."Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Nie obyło się również bez tańców i wspólnej zabawy w towarzystwie bajkowych postaci.

WYCIECZKA NA POCZTĘ

Poprzez spacery i wycieczki dzieci poznają bliskie i dalsze otoczenia. Jednym z takich miejsc, które odwiedziły przedszkolaki był Urząd Pocztowy w Oleśnie. Podczas wizyty pracownik poczty przybliżył dzieciom zasady funkcjonowania poczty oraz zapoznał z narzędziami swojej codziennej pracy. Był to również doskonały moment, aby utrwalić wiadomości na temat wysyłania listów.