Grupa 3

ŚWIĘTO WRÓBELKA ELEMELKA

"Wiadomo, że wróbelek jest naszym przyjacielem, pod oknami, wciąż przed nami jest o jeden krok..." Tym razem wróbelek towarzyszył przedszkolakom przez cały dzień. Znany bohater  opowiadań i piosenek Wróbelek Elemelek stanowił przewodni temat zajęć, zabaw ruchowych i manualnych. Etapem kończącym obchody dnia patrona grupy było dokarmianie wróbelków odwiedzających przedszkolne karmniki.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W ramach ogólnopolskiej akcji czytelniczej coraz częściej do grona naszych czytających gości dołączają rodzice. Tym razem w świat bajek naszych przedszkolaków zabrała Pani Karolina Musiał – mama jednego z wychowanków grupy. Po wysłuchaniu bajki przyszedł czas na pytania i rozmowy, po których mali czytelnicy otrzymali pamiątkowe znaczki.