OBCHODY DNIA POLSKIEGO KUNDELKA

"Popatrzcie na jamniczka, wyturlał się z koszyczka, zaczaił się na babcię i porwał babci kapcie. A jak spał, a jak spał, taką grzeczną minę miał..."

Jakie są ulubine przysmaki psów? W co lubią się bawić? Gdzie należy się udać z chorym pieskiem? Jak należy dbać o naszego pupila? Na te i wiele innych pytań przedszkolaki szukały odpowiedzi podczas obchodów DNIA POLSKIEGO KUNDELKA. Podczas zajęć i zabaw, w towarzystwie swoich pluszowych "psiaków", dzieci zdobywały wiedzę na temat sprawowania opieki nad zwierzętami domowymi, rozwijały umiejętności manualne i sprawności ruchowe. Był to również doskonały moment na zapoznanie dzieci z różnymi formami udzielania pomocy psom bezdomnym i w schroniskach.

"A teraz gdzieś ucieka i szczeka HAU, szczeka HAU,  szczeka HAU..."