KOMUNIKAT W SPRAWIE AKCJI SZCZEPIENIA LISÓW PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE!!!

Zgodnie z Komunikatem Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w dniach od 20 kwietnia do 26 kwietnia 2024 r. na obszarze całego województwa małopolskiego zostanie przeprowadzona wiosenna akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Czytaj całość TUTAJ.

2 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Corocznie 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Dzień ustanowiony został przez przedstawicieli państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych 21 stycznia 2008 roku. Jego głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o problemach osób zmagających się z tym schorzeniem.

MOTYLE

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia radości, wszelkiej pomyślności, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wiosennego słońca i optymizmu nie tylko od święta. Niech wielkanocny czas spędzony w gronie najbliższych upływa w atmosferze spokoju, miłości i nowych nadziei. WESOŁEGO ALLELUJA!!!

ZS >> czytaj całość

INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU DO PRZEDSZKOLA!!!

Informujemy, że w dniach 28.03 tj. czwartek, 29.03 tj. piątek oraz 02.04. 2024r. tj. wtorek autobus szkolny nie kursuje, w związku z czym, w tym czasie, nie będzie dowozów i odwozów dzieci do/z Przedszkola Publicznego w Oleśnie.

"SKARBY W WIELKANOCNYM KOSZYKU"-KONKURS PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXVI Gminnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy nt. "SKARBY W WIELKANOCNYM KOSZYKU” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Oleśnie z/s w Zalipiu.