ZAKOŃCZENIE ROKU 2021/2022 W PRZEDSZKOLU

"A kiedy czerwiec jak woda płynie, na dworze lata nadchodzi dzień. Dla wszystkich chłopców i dla dziewczynek Przedszkole właśnie kończy się... Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja, może jednak tu zostanę jeszcze rok, a może dwa..."

24 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022. Przedszkolaki poprzez różne formy artystyczne takie jak wiersze, piosenki, dekoracje wyrażały swoją radość i zadowolenie w związku ze zbliżającymi się WAKACJAMI!!! Nie zabrakło również wzruszeń podczas pożegnania przez Panią Dyrektor i Wychowawców naszych STARSZAKÓW, którzy już od września ławki przedszkolne zamienią na szkolne. Aby chwile spędzone razem pozostały na dłużej w pamięci, wychowawcy przygotowali prezentacje multimedialne z pobytu dzieci w przedszkolu, które zostały przedstawione rodzicom. Wszystkim PRZEDSZKOLAKOM życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a naszym ABSOLWENTOM dalszego rozwoju i sukcesów na kolejnych etapach edukacji!!!