OGÓLNOPOLSKI STRAŻACKI KONKURS PLASTYCZNY

W listopadzie nasze przedszkole przystąpiło do udziału w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Tematem przewodnim konkursu był udział straży pożarnych w działaniach związanych np. z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych, akcjach ratowniczo-gaśniczych, ratownictwa specjalistycznego oraz udział we wszelkich innych wydarzeniach czy działaniach. Konkurs ma charakter wieloetapowy, począwszy od eliminacji środowiskowych, aż po finał centralny. Dlatego też z wielką radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu prac naszych przedszkolaków zarówno na etapie gminnym, jak i powiatowym. Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, natomiast zwycięzcy eliminacji powiatowych tj. Emilia Kot, Lena Golemo i Martyna Gajda przechodzą do etapu wojewódzkiego.

Wszystkim małym artystom GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów:)