WITAMY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!!!

"Ho, ho, ho, ho, ho, ho wszystkie dzieci znam. Ho, ho, ho, ho, ho, ho każdemu coś dam. Ho, ho, ho, ho, ho, ho bardzo kocham was. Ho, ho, ho, ho, ho, ho przybędę na czas".

Tak jak obiecał, Święty Mikołaj zjawił się w naszym przedszkolu 6 grudnia. Wszystkie przedszkolaki z wielką radością i entuzjazmem przywitały miłego gościa wierszem i piosenką. Po wysłuchaniu ciekawostek na temat mikołajkowych tradycji, wszystkie GRZECZNE PRZEDSZKOLAKI otrzymały prezenty. Świętemu Mikołajowi tak bardzo spodobała się gościnność naszych przedszkolaków, że obiecał powrócić do nas za rok. Do zobaczenia HO! HO! HO!.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu A.i J. Olesiom oraz Państwu P. i Sz. Szarom za ufundowanie dodatkowych upominków dla naszych najmłodszych przedszkolaków:)