INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU I ODWOZU DZIECI

Informujemy, że dnia 14 i 15.10.2021r. autobus szkolny nie kursuje, w związku z tym w czwartek i piątek nie będą organizowane  dowozy i odwozy dzieci z/do Przedszkola Publicznego w Oleśnie.

INFORMACJA PRZEDSZKOLNA

Szanowni Państwo,

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br.
Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

Obowiązkową i najwygodniejszą metodą udziału w spisie jest samospis internetowy – na stronie internetowej spis.gov.pl należy zalogować się do aplikacji i wypełnić formularz spisowy.

INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU I ODWOZU DZIECI AUTOBUSEM SZKOLNYM

Informujemy, że od dnia 02.09.2021r. dowozy i odwozy dzieci do/z Przedszkola Publicznego w Oleśnie odbywać się będą według załączonego poniżej harmonogramu.

dowozy

odwozy

INFORMACJA W SPRAWIE ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2021/22

DRODZY RODZICE!