2 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Corocznie 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Dzień ustanowiony został przez przedstawicieli państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych 21 stycznia 2008 roku. Jego głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o problemach osób zmagających się z tym schorzeniem.

MOTYLE

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia radości, wszelkiej pomyślności, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wiosennego słońca i optymizmu nie tylko od święta. Niech wielkanocny czas spędzony w gronie najbliższych upływa w atmosferze spokoju, miłości i nowych nadziei. WESOŁEGO ALLELUJA!!!

ZS >> czytaj całość

INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU DO PRZEDSZKOLA!!!

Informujemy, że w dniach 28.03 tj. czwartek, 29.03 tj. piątek oraz 02.04. 2024r. tj. wtorek autobus szkolny nie kursuje, w związku z czym, w tym czasie, nie będzie dowozów i odwozów dzieci do/z Przedszkola Publicznego w Oleśnie.

"SKARBY W WIELKANOCNYM KOSZYKU"-KONKURS PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXVI Gminnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy nt. "SKARBY W WIELKANOCNYM KOSZYKU” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Oleśnie z/s w Zalipiu.

"BLISKO TELEFONU DALEKO OD DZIECKA" - KAMPANIA SPOŁECZNA

kr

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę wystartowała z kampanią społeczną promującą cyfrową higienę i bezpieczny rozwój dzieci. Kampania „Blisko telefonu – daleko od dziecka” skierowana jest do rodziców dzieci do 6 roku życia i zwraca uwagę na negatywny wpływ korzystania przez rodziców z telefonu w obecności dziecka.

INFORMACJA DLA RODZICÓW!!!

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI