INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU DO PRZEDSZKOLA!!!

Informujemy, że dnia 21.06.2024r. tj. piątek, w Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 przywozy dzieci autobusem szkolnym do przedszkola będą odbywały się zgodnie z obowiązującym harmonogramem, natomiast nie będzie odwozów dzieci z przedszkola.

INFORMACJA DLA RODZICÓW!

Informujemy, że dnia 31.05.2024r. tj. piątek autobus szkolny nie kursuje. W tym dniu nie będzie przywozów i odwozów dzieci do/z Przedszkola Publicznego w Oleśnie.

INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU DO PRZEDSZKOLA!!!

Informujemy, że dnia 16.05.2024r. tj. czwartek przywozy dzieci będą odbywały się wg zamieszczonego harmonogramu, natomiast nie będzie odwozów dzieci z przedszkola.

Informujemy również, że dnia 20.05.2024r. tj. poniedziałek autobus szkolny nie kursuje.

INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZÓW I ODWOZÓW DZIECI!!!

Informujemy, że w dniach od 14 -16. 05. 2024r. autobus szkolny będzie kursował według poniżej zamieszczonego harmonogramu.

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA DLA NIKODEMA!!!

Zachęcamy do udziału w zbiórce charytatywnej zorganizowanej przez Komitet Społeczny Mieszkańców Gruszowa Małego, która odbędzie się na placu przy kościele parafialnym NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej dnia 19.05.2024r. tj. niedziela, w godzinach od 8.00 – 19.00. Czytaj całość TUTAJ.