ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO !!!

Informujemy, że uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 w poszczególnych grupach przedszkolnych odbędzie się dnia 24.06.2022r. o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy!!!

INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU DO PRZEDSZKOLA!!!

Informujemy, że dnia 06.06.2022r. tj. poniedziałek (dzień po Komunii Świętej) autobus szkolny nie kursuje, w związku z czym nie będzie dowozów i odwozów dzieci do/z Przedszkola Publicznego w Oleśnie.

1 CZERWCA ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA!!!

DZIEŃ DZIECKA to jeden z najradośniejszych dni w ciągu całego roku, dlatego też jest nam szczególnie miło, że do wspólnego świętowania z naszymi przedszkolakami przyłączyli się podopieczni i kadra Dziennego Domu "Senior +" w Dąbrowie Tarnowskiej. Serdecznie dziękujemy za piękne życzenia!!! A wszystkim PRZEDSZKOLAKOM życzymy, aby ten dzień trwał jak najdłużej...

balony